اطلاعات دارویی قرص رواتینکس و تاثیر آن بر دفع سنگ کلیه | اطلاعات دارویی

سلامتی

قرص رواتینکس که با تجویز متخصصه واسه افراد زیر ۱۸ سال و سالخوردگان پیشنهاد نمی شه. در صورت داشتن هر گونه علائم خطرناک و سر درای شدی پس از مصرف به دکتر مراجعه شه. این قرص که ژلاتینی و زرد رنگ مایل به سبز و روغنیه واسه کاهش مشکلات سنگ کلیه مصرف می شه.

در این مقاله می خوایم درباره قرص رواتینکس و کارایی اون در دفع سنگ کلیه اطلاعاتی به خوانندگان عزیز مجله آرگا ارائه بدیم. حتما ادامه مطلب رو بخونین تا اطلاعات لازم رو در مورد این قرص به دست بیارین؛ پس با ما همراه باشین.

اثرات قرص رواتینکس

سنگ کلیه یکی از بیماریای قدیمیه که خیلیا رو در سراسر دنیا رنجاندهه و طب سنتی رو بر این داشته که به فکر چاره و رفع درد بیفته و گیاهانی رو واسه کم اثر کردن درد پیدا کنن. اما در عصر الان با داروهای جور واجور تولید شده به وسیله کارشناسان و داروسازان کاربلد و علم پژوه این درد خیلی راحت درمان می شه. یکی از این قرصا رواتینکسه که تاثیر فوق العاده ای بر دفع سنگ کلیه داره.

اطلاعات دارویی قرص رواتینکس و تاثیر اون بر دفع سنگ کلیه

رواتینکس واسه برطرف کردن و خرد شدن و درمان سنگ کلیه و مجاری ادرار مصرف می شه. رواتینکس برطرف کننده اسپاسم عضلات و ماهیچه ها و دردهای ادراری و کلیویه.

این قرص که در داروخونه خیلی راحت پیدا میشه ژلاتینی و زرد رنگ مایل به سبز و روغنیه. ترکیبات دارویی این قرص، پینن کامفن سینئول فن چون بورنئول آنتول روغن زیتون، یه کپسول برابر ۱۰۰۰ میلی گرم مایعه.

تاثیر این قرص این جوری س که باعث کاهش اسپاسم مجاری ادراری می شه، و هم التهاب مجاری ادراری رو کم و جریان خون در کلیه رو زیاد کرده و غلظت ادرار رو هم کم می کنه.

نکته ۱:

این قرص نباید در ۳ ماهه اول حاملگی مصرف شه.

نکته ۲:

درباره مشکلات جانبی این قرص گزارش داده نشده. اگه در اول مصرف قرص رواتینکس فرد دچار دردای شدید شد، حتما به دکتر مراجعه کنه.

اخطار

  • در صورت داشتن دردای شدید، تولید ادرار کم شده، عفونت شدید مجاری ادراری رواتینکس مصرف نشه.
  • رواتینکس واسه افراد زیر ۱۸ سال و سالخوردگان نباید تجویز شه.

با امید به اینکه اطلاعات  ارائه شده در مورد قرصای رواتینکس واسه شما عزیزان هم به درد بخور بوده باشه، در صورت تمایل به به دست آوردن جزییات بیشتر روی اطلاعات دارویی مجله آرگا کلیک کرده و از دیگر مطالب منتشر شده در این مورد دیدن کنین.

.

منبع :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *